Czarownica 2 – mamy nowy plakat filmu z Angeliną Jolie

Angelina Jolie powraca w nowej części Czarownicy! Disney zaprezentował nowy plakat filmu, na którym zobaczyć możemy głównych bohaterów baśniowego widowiska!

Oto fantastyczna przygoda, mająca miejsce lata po tym, jak najbardziej złowieszcza bohaterka wytwórni Disney przeklęła księżniczkę Aurorę. W związku z tym, obraz zatytułowany Maleficent: Mistress of Evil w dalszym ciągu skupia się na złożonej relacji pomiędzy rogatą czarownicą i przyszłą królową. Razem bohaterki stawiają czoła nowym przeciwnościom losu oraz chronią przed zagładą piękny, magiczny i niepowtarzalny świat leśnych stworzeń.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – twórcy potwierdzają jedną z teorii na temat linii czasowych

W rolę tytułowej czarownicy ponownie wcieli się utalentowana Angelina Jolie. Na ekranie nie zabraknie też lubianej przez wszystkich, śpiącej księżniczki, czyli Elli Fanning.

Ponadto w obsadzie znajdują się również następujące gwiazdy: Michelle Pfeiffer – Królowa Ingrith, Sam Riley – Diaval, Imelda Staunton – Knotgrass, Juno Temple – Thistlewit, Lesley Manville – Flittle, Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein, Robert Lindsay, a także Harris Dickinson – książę Phillip.

Reżyserią obrazu zajął się Joachim Rønning. Scenariusz z kolei sporządzili: Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster. Do premiery dojdzie w październiku bieżącego roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?