the old guard background Advertisement

Czego życzy sobie kobieta – film z kusicielską Sharon Stone trafi do polskich kin

All I Wish, najnowsza komedia z Sharon Stone w roli głównej,  o której kilka miesięcy temu informowaliśmy, trafi do polskich kin pod tytułem Czego życzy sobie kobieta. Premiera filmu wyznaczona została na 13 lipca.

Opis: Senna Burges (Sharon Stone) jest projektantką mody, ale jej życie dalekie jest od wymarzonego ideału. Mimo, że umawia się z młodszymi mężczyznami – nie może znaleźć właściwego partnera, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Nawet pomoc w poznawaniu nowych kandydatów, którą zajmuje się jej najlepsza przyjaciółka nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Wszystko się zmienia, gdy w dniu swoich urodzin poznaje przystojnego Adama (Tony Goldwyn). Co prawda nie jest wymarzonym przez bohaterkę sławnym aktorem ani gwiazdą rocka, ale Senna znajduje w nim coś fascynującego. Kiedy spotkanie dobiega końca, oboje myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Nic bardziej mylnego – dokładnie rok później, w dniu kolejnych urodzin Senny – ona i Adam wpadają na siebie ponownie. Czy tym razem im się uda?

Zobacz również: Jennifer Aniston zostanie dla Netfliksa Prezydentem lesbijką

Obok Stone w produkcji występują Theo Hutchcraft, czyli lider przebojowej brytyjskiej grupy Hurts, Tony Goldwyn (Skandal), Famke Janssen (seria X-Men) i Ellen Burstyn (Requiem dla snu). Za reżyserię i scenariusz odpowiada debiutantka Susan Walter.

źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?