Czerwcowe premiery na kanale FOX!

Choć trwają wakacje, FOX nie próżnuje, podsyłając nam garść znakomitych produkcji filmowych.

Poniżej znajduje się lista filmów oraz daty, w jakich kanał FOX transmitował będzie poszczególne propozycje:


FOX

INFILTRACJA

WTOREK 12 CZERWCA O GODZ. 21:05

PONIEDZIAŁEK 18 CZERWCA O GODZ. 23:00

SOBOTA 23 CZERWCA O GODZ. 22:00

Jeden z największych hitów uznanego reżysera Martina Scorsese z megagwiazdami w obsadzie, który zgarnął 4 Oscary w tym w kategorii Najlepszy film oraz Najlepszy reżyser. Akcja filmu rozgrywa się w południowym Bostonie, gdzie policja stanowa walczy z przestępczością zorganizowaną. Młody tajny agent policji, Billy Costigan (Leonardo DiCaprio), otrzymuje od przełożonego Olivera Queenana (Martin Sheen) rozkaz przeniknięcia do struktur mafijnych, którymi rządzi Frank Costello (Jack Nicholson). Podczas gdy Billy szybko zdobywa zaufanie bossa, Colin Sullivan (Matt Damon) – zatwardziały młody przestępca, który już jako kadet Akademii Policyjnej pełnił rolę mafijnego informatora – zostaje awansowany na stanowisko dowódcze w Wydziale Spraw Wewnętrznych. Każdego z nich pochłania podwójne życie. Kiedy zarówno przestępcy, jak i stróże prawa, wpadają na trop wrogiej wtyczki we własnych szeregach, obaj bohaterowie rozpoczynają wyścig o to, kto pierwszy odkryje tożsamość drugiego, by tym samym uratować własną skórę.

Infiltracja na kanale FOX

Fot. Materiały prasowe

OCEAN’S 13

SOBOTA 9 CZERWCA O GODZ. 17:40

NIEDZIELA 24 CZERWCA O GODZ. 17:40

WTOREK 26 CZERWCA O 21:05

Ocean’s 13 to już trzecia część jednej z najpopularniejszych komedii kryminalnych nakręconych przez Steven Soderbergha. Po raz kolejny reżyserowi udało zebrać się na planie największe gwiazdy Hollywood! Do stałej obsady, jako główny przeciwnik „paczki” Danny’ego Oceana, dołącza Ala Pacino! Co tym razem spotka bohaterów? Danny Ocean (George Clooney) wraz ze swoim gangiem postanawia pogrążyć finansowo i skompromitować bezwzględnego właściciela kasyn i hoteli, Willy’ego Banka (Al Pacino). Przez niego przyjaciel Danny’ego, a także członek grupy, trafił do szpitala. Odwet będzie okrutny! Jak zwykle plan jest skomplikowany, niebezpieczny i niemal niemożliwy do wykonania, ale dla grupy Oceana nie ma żadnych ograniczeń. Ostateczna rozprawa z Bankiem ma nastąpić w noc otwarcia jego nowego kasyna. Czy wyrównanie rachunków jest możliwe?

Kadr z filmu Ocean's 13

Kadr z filmu Ocean’s 13

ZABÓJCZA BROŃ

SOBOTA 9 CZERWCA O GODZ. 22:00

CZWARTEK 21 CZERWCA O GODZ. 22:00

ŚRODA 27 CZERWCA O GODZ. 22:00

Zabójcza broń to już kultowa na całym świecie seria czterech komedii sensacyjnych, których reżyserem był zasłużony dla amerykańskiego kina Richard Donner (Superman, Goonies). Każdy kto nie zna jeszcze przygód Martina Riggsa oraz Rogera Murtaugha musi to jak najszybciej zrobić. W pierwszej części poznajemy Martina Riggsa (Mel Gibson), który nie jest zwyczajnym gliniarzem. Jego niemal samobójcza brawura w ściganiu przestępców czyni z niego „zabójczą broń”, dla tych wszystkich z którymi walczy, czasami i też dla tych, z którymi pracuje. Gdy umiera mu żona, Riggs zaczyna myśleć o samobójstwie. Roger Murtaugh (Danny Glover) natomiast,  to typowy detektyw przed emeryturą, mający cudowną rodzinę, piękny dom i pensję, której nie chce stracić. Gdy dowiaduje się, że jego partnerem będzie Martin, jest przerażony. Tych dwóch gliniarzy dzieli praktycznie wszystko, a łączy tylko jedno: absolutna niechęć do wspólnej pracy. Czy uda im się dogadać?

Kadr z filmu Zabójcza broń

Kadr z filmu Zabójcza broń

ZABÓJCZA BROŃ 4

PONIEDZIAŁEK 11 CZERWCA O GODZ. 23:00

Czwarta część popularnej serii Zabójcza broń nie zawiedzie nikogo, kto lubi dobre kino akcji okraszone wątkami komediowymi. Po raz kolejny spotykamy niezastąpionych detektywów, czyli Martina Riggsa (Mel Gibson) i Rogera Murtaugha (Danny Glover). Nie raz udowodnili, że nie mają sobie równych. Jednakże za każdym razem, kiedy starają się zaprowadzić porządek, doprowadzają Los Angeles niemal do ruiny. W ramach kary za przyczynianie się do sporych zniszczeń w mieście zostają odesłani do pracy biurowej, w której po prostu się nudzą. Kiedy jednak nadarza się okazja, od razu wracają na ulice Los Angeles.  Tym razem ich zadaniem będzie rozwikłanie tajemnicy serii zabójstw ludzi powiązanych z azjatycką mafią, która czerpie korzyści z handlu żywym towarem. Policjantów wspiera narzeczona Riggsa, Lorna (Rene Russo), zabawny prywatny detektyw Leo Getz (Joe Pesci) i początkujący funkcjonariusz Lee Butters (Chris Rock), który od początku podlizuje się Rogerowi, czym wzbudza pewne podejrzenia!

Kadr z filmu Zabójcza broń 4

Kadr z filmu Zabójcza broń 4

FOX COMEDY

WALENTYNKI

CZWARTEK 7 CZERWCA O GODZ. 22:00

SOBOTA 9 CZERWCA O GODZ. 14:05

SOBOTA 23 CZERWCA O GODZ. 12:50

Walentynki to komedia romantyczna w reżyserii Garry’ego Marshalla znanego z filmowych hitów jak Pretty Woman, Uciekająca panna młoda, czy Pamiętnik księżniczki. Do tego na planie pojawiła się plejada znakomitych aktorów, m.in. Jessica Alba, Ashton Kutcher, Jennifer Garner, Julia Roberts, Bradley Cooper, Jessica Biel, Jamie Foxx, czy Anne Hathaway. Film jest opowieścią o ludziach, który losy krzyżują się w dzień zakochanych na ulicach Los Angeles. Morley (Jessica Alba) budzi się w chwili, gdy chłopak Reed (Ashton Kutcher) próbuje założyć jej na palec pierścionek z brylantem. Postanowił uczynić to w Walentynki i jest zachwycony, kiedy dziewczyna przyjmuje jego oświadczyny. Jej zgoda dziwi Alphonso (George Lopez), który miał nadzieję, że raczej będzie pocieszać Reeda, niż mu gratulować. Wiadomość o zaręczynach spotyka się również ze sceptyczną reakcją najlepszej przyjaciółki Reeda, Julii (Jennifer Garner), która całą uwagę poświęcała pewnemu doktorowi. Jednym z uczniów Julii jest zakochany w koleżance z klasy dziesięciolatek Edison, zastanawiający się, jak mógłby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. Mieszka z dziadkami, którzy obchodzili już wiele Walentynek i mógłby poprosić ich o pomoc w tej sprawie, ale w tym roku na światło dzienne nieoczekiwanie wychodzą zaskakujące informacje, które wystawiają ich małżeństwo na próbę. Co jeszcze wydarzy się w filmie?

Kadr z filmu Walentynki

Kadr z filmu Walentynki

Źródło: Informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Zabójcza broń 4

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?