the old guard background Advertisement

Czy Avengers 4 pojawi się złoczyńca potężniejszy od Thanosa?!

Być może poznaliśmy jeden z najważniejszych punktów fabuły czwartej części Avengers. Istnieje szansa, że Thanos, który w Wojnie bez granic bez litości porozrzucał po kątach Mścicieli i w zasadzie cały wszechświat, może nie być największym problemem naszych bohaterów.

To oczywiście jeszcze wymagająca potwierdzenia drobna teoria, jednak przy okazji ukazania się w Internecie oferty nowych zabawek promujących serię (nowy wygląd Rocketa i Thora) przy jednym z opisów było wspomniane o nowej drużynie mającej na celu zwalczenie jeszcze większego zagrożenia. Gdy połączy się to z możliwym tytułem (Anihilacja), można założyć, że chodzi o znaną z komiksów niezwykle potężną istotę, która posiadała niemal niezwyciężoną armię działającą na kształt roju.

Zobacz również: Ryan Coogler napisze i wyreżyseruje sequel Czarnej Pantery

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kakashoumen pisze:

Po co są te debaty i teorie na temat filmu, wystarczy poczekać do premiery i zobaczą widzowie i fani Marcela.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?