Advertisement
banner

Czy superbohaterskie filmy Fox zakończą się na Gambicie?!

Transfer uniwersum X-Men do Disneya wciąż czeka. Jeżeli wierzyć doniesieniom Omega Underground, samo studio Fox nadal przyjmuje założenie, żeby jak najwięcej wyciągnąć z uciekającego im uniwersum i uderzyć jeszcze z Gambitem. Jednak samo to nadganianie idzie im nieco powoli.

Portal stwierdza, że zdjecia do Gambita mają rozpocząć się 15 lutego 2019 roku. Miało do tego dojść znacznie wcześniej, jednak kolejne zmiany reżyserów nie były czynnikiem sprzyjającym. Rypert Wyatt, Doug Liman, Gore Verbinski – tacy potencjalni sternicy projektu przybywali i odchodzili. Fatalną passę ma przerwać Jordan Vogt-Roberts, jednak w żadnym razie nie jest to jeszcze pewna informacja.

Gambit Fox

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Daredevil – znamy oficjalną datę premiery 3. sezonu! Jest zapowiedź!

Postać Gambita po raz pierwszy pojawiła się na dużym ekranie w 2009 roku w filmie X-Men Geneza: Wolverine, którą zagrał Taylor Kitsch. Ten superbohater potrafi naładować drobne przedmioty energią kinetyczną, co powoduje, że taki przedmiot przy zderzeniu z innym wybucha. Gambit często używa talii kart do walki z przeciwnikami, które wyrzuca i przekształca w małe bomby.

Źródło: Omega Underground / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Comics

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?