Czyżby Venom był Catwoman drugiej połowy XXI wieku? Niepokojące pogłoski

Do oficjalnej premiery Venoma jeszcze kilka dni, jednak już teraz natknąć się można na pierwsze szczątkowe opinie. Oczywiście bardzo możliwe, że wpisy w rodzaju poniższego niewiele znaczą (a przynajmniej można mieć taką nadzieję). Tak czy inaczej, nie wygląda to zachęcająco:

Venom Social Review Leak says Venom is Catwoman level of bad as well as Tom Hardy’s worst performance from Marvel

Zobacz również: Spider-Man: Far From Home – pierwsze spojrzenie na Mysterio Jake’a Gyllenhaala!

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Źródło: Reddit| Ilustracja główna: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Arek pisze:

Zobaczymy jest też wiele zdań ze film dał rade oficjalne opinie już jutro.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?