Dan Stevens dołącza do Harrisona Forda w nowej wersji Zewu krwi

Wygląda na to, że obsada do nowej adaptacji powieści Jacka Londona staje się coraz okazalsza. Zew krwi zasila bowiem Dan Stevens (Legion, Gość), jeden z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia. Tym samym dołączy do również obecnego tam Harrisona Forda.

Stevens zagra Johna Thorntona, poszukiwacza złota, który postanowił poszukać szczęścia w Jukonie. Zew krwi ponownie przeniesie na ekran książkę Londona z 1903 roku o tym samym tytule. Opowiada ona o gorączce złota w Klondike z roku 1890 z perspektywy psa o imieniu Buck.

Zew krwi - Dan Stevens

Kadr z serialu Legion

Zobacz również: Gwiazda American Horror Story zagra matkę Jokera?

Zdjęcia do filmu ruszają we wrześniu. Za kamerą stanie  Chris Sanders-autor Krudów, scenariusz napisał  Michael Green(Logan: Wolverine). Realizację zajmie się  20th Century Fox. Premierę zaplanowano na 25 grudnia 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Gość

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?