Danny Boyle oficjalnie reżyserem Bonda 25!

Wszelkie spekulacje stały się faktem. Reżyserem dwudziestej piątej odsłony przygód agenta 007 został wybrany Danny Boyle, twórca Trainspotting oraz Steve’a Jobsa.

Za scenariusz Bonda 25 odpowiadać będzie John Hodge, który wielokrotnie miał okazje współpracować z Boylem. Co ciekawe, pierwszy raz od 20 lat za skrypt do filmu z serii nie będą Neal Purvis oraz Robert Wade, którzy pełnili funkcję scenarzystów od filmu Świat to za mało.

Fot. Vianney Le Caer/REX/

Zobacz również: Boba Fett otrzymuje solowy film! Reżyser Logana za sterami!

EON Productions oraz MGM zdecydowali się właśnie na wybranie wersji Boyle’a i Hodge’a. Co więcej, Sony nie będzie już odpowiadało za dystrubycję filmu. W USA zajmie się tym Anapurna Pictures, a w pozostałej części globu – Universal Pictures.

W głównej roli po raz kolejny zobaczymy Daniela Craiga, który wciela się w Agenta Jej Królewskiej Mości od czasów Casino Royal. Ekipa ma wyruszyć na plan 3 grudnia bieżącego roku. Premiera Bonda 25 planowana jest na 25 października 2019 w Wielkiej Brytanii, a w pozostałych krajach na 9 listopada tego samego roku.

Źródło: theplaylist.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gacek pisze:

Brytyjskie kino oprócz Monthy Pythona i Działa Nawarony nic sobą nie reprezentuje

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?