Danny Boyle sądzi, że Robert Pattinson mógłby być nowym Bondem

W tej chwili Danny Boyle pracuje nad filmem o świecie, który nie zna The Beatles, ale wcześniej to on miał stworzyć nowy film o przygodach Jamesa Bonda.

Reżyser jest zdania, że Robert Pattinson mógłby udźwignąć tę rolę. Opinia ta ukształtowała mu się po obejrzeniu filmu High Life.

To było dziwne uczucie, ponieważ siedziałem wtedy i myślałem: Mój Boże, powinni zrobić z niego następnego Bonda. Teraz musi mieć ze 30 lat. Ile lat miał Connery? Sądzę, że jest gotów.

Pattinson

kadr z filmu High Life

Zobacz również: The Batman – Robert Pattinson oficjalnie Mrocznym Rycerzem!

Rzeczywiście, Pattinson ma już 33 lata, zatem jest o rok starszy od wspomnianego legendarnego odtwórcy Agenta 007. Nadal stara się odciąć od swojego wizerunku związanego z serią Zmierzch i biorąc pod uwagę angaż do roli Batmana – jest na całkiem dobrej drodze, by to uczynić. Kto wie, być może po dobre roli w filmie Matta Reevesa przyjdzie czas i na zwrot w tym rodzaju?

Źródło: The Guardian / Ilustracja wprowadzenia: Variety/Rex/Shutterstock

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?