AdvertisementDeadpool 2 – bohater przewija małego Hitlera na usuniętej scenie z filmu!

Kontrowersyjna scena miała trafić do filmu Deadpool 2, jednak wywołała oburzenie w trakcie pokazów przedpremierowych. Widzimy na niej bohatera przewijającego małego Adolfa Hitlera.

Deadpool w roli niani albo pielęgnarki? Dlaczego nie! Bohater w filmie miał podróżować, aby naprawić kilka błędów z historii świata. Nie jest w stanie jednak zabić niemowlaka, przyszłego dyktatora. Scena, która wywołała tyle kontrowersji pojawi się jako dodatek do rozszerzonej wersji filmu. Możecie ją obejrzeć poniżej.

Zobacz również: Fonzo – nowe zdjęcia Toma Hardy’ego

Ryan Reynolds w sequelu ponownie wcielił się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretowała znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpił jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znalazły się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: Spider’s Web

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?