Deadpool 3 – Marvel pracuje nad filmem! Reynolds potwierdza!

Od jakiegoś czasu żyliśmy z brakiem jakichkolwiek informacji na temat wygadanego antybohatera. Dzięki Ryanowi Reynoldsowi wiemy, że Deadpool ma zapewnioną bezpieczną przyszłość.

Trudna sytuacja w jakiej znalazł się Deadpool była związana z przejęciem studia FOX przez Disneya. Pojawiły się powszechne obawy, że film o kategorii wiekowej i w stylu takim jak ten nie będzie pasować do oferty wielkiej korporacji odpowiadającej za liczne animacje, MCU i Gwiezdne wojny. Okazuje się jednak, że włodarze Disneya nie zamierzają porzucić silnej marki jaką stał się Deadpool. Według Ryana Reynoldsa film jest już w trakcie przygotowań i zajmuje się nim oddział kierujący wszystkimi markami Marvela podlegającymi Myszce Miki.

Pracujemy nad tym teraz z całym zespołem. Jesteśmy już z Marvelem, co jest skokiem do wyższej ligi. To trochę szalone.

Fot. 20th Century Fox

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – nowe zdjęcia ze Snyder Cut

Deadpool to aktualnie jedna z ważniejszych marek komiksowego świata filmu. Obie części przygód najemnika w czerwonym stroju zarobiły po 785 milionów dolarów na całym świecie. Nie jest więc niczym dziwnym, że Disney postanowił kontynuować serię. Nie wiadomo jednak nadal jaki status będzie miał film względem kinowego uniwersum Marvela. Dzięki Reynoldsowi wiemy, że film powstaje. Czy będzie on jednak wchodził w skład MCU? To się dopiero okaże.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: 20th Century Fox

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?