Deadpool 3 – Morena Baccarin chce, aby jej rola w filmie była ważniejsza

Morena Baccarin, gwiazda Deadpoola, przyznaje, że chciałaby mieć większą rolę w kolejnej części. Jednak wciąż nie dostała od studia propozycji zagrania w filmie Deadpool 3.

Odgrywana przez aktorkę postać, Vanessa Carlysle, zginęła w pierwszych kilkunastu minutach drugiej części ekranizacji, ale wciąż była obecna i ostatecznie udało się przywrócić ją do życia pod koniec filmu.

Morena Baccarin w wywiadzie przeprowadzonym przez PeopleTV wyznała, że pragnie, aby jej rola w nadchodzącej produkcji była znacząca. Zaznaczyła też, że wciąż czeka na jakiekolwiek informacje od Disneya odnośnie jej udziału w filmie.

Zapytana, jak ważną rolę chciałaby grać, odpowiedziała: „Tak dużą, jak to tylko możliwe.” A mówiąc o Reynoldsie (filmowym Deadpoolu), dodała: „Zawsze będzie prowadził, ale naprawdę chciałabym być przy nim.”

Zobacz również: Henry Cavill chciałby dalej grać Supermana

Gwiazda podkreśla, że nie miała od studia żadnych telefonów ani jakichkolwiek informacji dotyczących kontynuacji adaptacji hitu Marvela.

Nie mam pojęcia. Najwyraźniej wciąż to piszą. Naprawdę nie wiem. Nie zapytano mnie ani nie skontaktowano się ze mną. Nie było jeszcze żadnych rozmów, więc czekam z zapartym tchem.

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, oświadczył, że Deadpool 3 będzie tworzony w tym samym klimacie co poprzednie części.

Nie ma wątpliwości, że Deadpool dobrze się trzyma, więc dlaczego mielibyśmy go zmienić?

Prace nad Deadpool 3 szły opornie, częściowo z uwagi na przejęcie Foxa przez Disneya. Na ten moment nie wiadomo, kiedy film będzie miał swoją premierę, ale scenariusz z pewnością jest w fazie rozwoju. Podobnie jak poprzednie części, tak i ta uzyska ocenę R – co potwierdzili pisarze Rhett Reese oraz Paul Wernick.


Źródło: YouTube/Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?