Deadpool powróci w wersji PG-13. Będą nowe sceny!

Jeśli komuś mało Deadpoola w kinach, może teraz oczekiwać dość ryzykownej wersji z kategorią wiekową wiekową przeznaczoną dla młodszych widzów.

Jak twórcy zamierzają w ogóle podejść do takiej sytuacji, kiedy główny bohater jest najbardziej znany ze swojego wulgaryzmu i skłonności do robienia krwawej miazgi z przeciwników? Nie do końca wiadomo. Póki co mamy oficjalne stanowisko  Rhetta Reese’a i Paula Wernicka, którzy napisali scenariusz do Deadpoola 2:

Wciąż istnieje ten segment populacji, któremu wyrządziliśmy wielką krzywdę nie pozwalając mu zobaczyć Deadpoola. Ta grupa jest z tego powodu rozgoryczona (…) Staramy się więc  stworzyć coś specjalnie dla tej grupy wiekowej.

Zawsze o czymś takim mówiliśmy. Ale do zdjęć podeszliśmy, bo ja wiem, sześć tygodni temu? Niczego więc nie ukrywaliśmy, do niedawna pomysł ten nie był jeszcze realizowany. Podeszliśmy do tematu wraz Ryanem [Reynoldsem], uważając to za ciekawą okazję do wykorzystania fajnego pomysłu, a studio chętnie nam to umożliwiło.

Deadpool

kadr z filmu Deadpool 2

Zobacz również: Anulowany filmowy Boba Fett zawierał wątek łowców nagród z Imperium kontratakuje

Projekt prawdopodobnie nazywać się będzie The Deadpool Before Christmas, a do premiery dojdzie w piątek 21 grudnia.

Źródło: cinemablend.com; screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia:

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?