Advertisement

Deadwood – kontynuacja serialu na dużym ekranie. Zwiastun!

W latach 2004-2006 brylował serial o legendarnej, wyjętej spod prawa osady na Dzikim Zachodzie – Deadwood. Doczekaliśmy filmu, który będzie kontynuacją serialu. Poniżej łapcie zwiastun.

Powstanie dalsza historia klimatycznego serialu o przygodach na Dzikim Zachodzie. Wytwórnia HBO w końcu zrobiła filmową kontynuację znanego serialu o tym samym tytule. Reżyserem produkcji jest Daniel Minahan. Za scenariusz odpowiada David Milch, który również pracował przy serialu.
https://www.youtube.com/watch?v=tAcftIUE6MQ

Zobacz również: John Wick 3: Parabellum – tytułowy bohater kontra świat zabójców! Oto zwiastun

Deadwood: The Movie to western, w którym powrócą bohaterowie popularnego serialu o tym samym tytułem. Deadwood to legendarna, wyjęta spod prawa osada na Dzikim Zachodzie. Ten pionierski przyczółek przyciąga nie tylko poszukiwaczy złota, ale i rzeszę barwnych postaci, które toczą okrutną walkę o władzę i majątek. Trudno powiedzieć czego będzie dotyczyła fabuła

W obsadzie filmu znaleźli się: Ian McShane, Timothy Olyphant, Molly Parker, Paula Malcomson, John Hawkes, Anna Gunn, Dayton Callie, Brad Dourif, Robin Weigert, William Sanderson, Kim Dickens, Gerald McRaney i Jade Pettyjohn. Za scenariusz odpowiada twórca serialu David Milch.

Światowa premiera Deadwood: The Movie zaplanowana jest na 31 maja.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: HBO.com

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?