Demi Lovato w nowej komedii Netflixa

Demi Lovato dołączyła do obsady komedii Eurowizja. To jej pierwszy aktorski występ w filmie pełnometrażowym od czasu Camp Rock 2: Wielki finał z 2010 roku.

Demi Lovato ogłosiła swój angaż do filmu na prywatnym Instagramie. Zamieściła na nim post, na którym informację tę przekazuje sam Will Ferrell, który jest scenarzystą oraz jednym z aktorów grających w Eurowizji. Oprócz wspomnianej dwójki w produkcji pojawią się także Rachel McAdams i Pierce Brosnan. Za reżyserię odpowie za to David Dobkin znany z filmu Sędzia oraz Rycerzy z Szanghaju.

Zobacz również: Christian Serratos zagra Selenę Quintanillę w serialu Netflixa

Eurowizja przedstawi widzom historię muzycznego duetu z Islandii – Larsa Erickssonga i Sigrit Ericksdottir. Otrzymują oni wielką życiową szansę, gdy zostają oficjalnymi reprezentantami swojego kraju na tytułowym konkursie. Film aktualnie jest już w fazie produkcji, a zdjęcia odbywają się w Wielkiej Brytanii oraz na Islandii. Nie znamy jeszcze daty premiery.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: John Salangsang

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?