Advertisement

Denzel Washington nie wyklucza udziału w filmach Marvela lub DC?

W wywiadzie udzielonym przy okazji promowania filmu Bez litości 2, Denzel Washington przyznał, że chciałby wystąpić w produkcji Marvel Studios lub DC Films.

Denzel Washington wyjawił jednak, że nie zaproponowano mu roli w żadnym filmie o superbohaterach: „Nigdy nie zwrócono się do mnie z taką propozycją… zobaczymy, co to będzie. Nigdy, nie mów nigdy”. Począwszy od lat 70., gdy rozpoczął on swoją karierę, grając w wielu filmach sensacyjnych i zdobywając dwa Oscary (Chwała i Dzień próby), miał on okazję, by zagraćtylko w jednej adaptacji komiksu. Mowa tu o komedii Agenci opartej na historii obrazkowej Stephena Granta. W produkcji filmowej partnerował mu Mark Wahlberg.

Wcześniej pojawiały się pogłoski o tym, że Denzel Washington miał otrzymać rolę Lexa Luthora w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Ostatecznie otrzymał ją jednak Jesse Eisenberg. Później, wspominano także o zaangażowaniu aktora do filmu DC, w którym zagrałby Johna Stewarta/Zieloną Latarnię. Nic jednak z tego nie wyszło. W rozmowie z portalem Screen Rant zaprzeczył on tym doniesiom twierdząc, że: „nigdy nie słyszał o tym”.

Źródło: Heroic Hollywood, ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?