Diablo. Wyścig o wszystko – auta i ich kierowcy na plakatach polskiego filmu akcji

Zaprezentowano trzy plakaty promujące polski film sensacyjny Diablo. Wyścig o wszystko. Zobaczyć na nich możemy aktorów wcielających się w główne role oraz hasła wyjęte rodem z plakatów filmów Patryka Vegi.

Diablo. Wyścig o wszystko to polski film fabularny, który opowiada o młodym chłopaku, który chce zdobyć szybką kasę na nielegalnych wyścigach samochodowych, by opłacić leczenie siostry, lecz trafia w sam środek gangsterskiego piekła.

Diablo to produkcja zrobiona na bardzo dobrym realizacyjnie i aktorsko poziomie. Samochody są typowo zachodnie, mamy najlepsze fury jakie są w tym kraju.Podczas kręcenia filmu czuć było zapach prochu, palonej gumy i paliwa. Nie mogę się doczekać, jak to wszystko będzie wyglądało na dużym ekranie — mówi Mikołaj Roznerski, który również otrzymał swój plakat.

Zobacz również: Diablo. Wyścig o wszystko – zwiastun Szybkich i wściekłych made in Poland

Diablo film plakat

fot. materiały prasowe

W obsadzie produkcji znaleźli się: Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Cezary Żak, Aleksy Komorowski oraz Agnieszka Włodarczyk. W pozostałych rolach wystąpili m.in.: „Królowa Polskiego Driftu” Karolina Pilarczyk oraz Marcin „Różal” Różalski – popularny zawodnik KSW, Reżyserem filmu jest Michał Otłowski (Jeziorak,  serial Diagnoza). Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.

Zobacz również: Konkurs: Wygraj książkę Planeta singli 2!Diablo wyścig o wszystko plakat

fot. materiały prasowe

Diablo wyścig o wszystko plakat opozda

fot. materiały prasowe

Oficjalny opis brzmi następująco: Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Film na dużych ekranach zadebiutuje 18 stycznia 2019 roku.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sujka pisze:

Mocny retusz… ale stylówka fajna

W. pisze:

oj, to będzie ostry film. Podoba mi się ten plakat z Joanna Opozda

Daro pisze:

podoba mi sie ze taki luzny, a jednoczesnie gangsterski i sensacyjny film, w koncu w Polsce!!

Taki pisze:

Ładne dziewczyny i do tego piękna i świetna Karolina Pilarczyk, która na pewno pokaże co potrafi, nie mogę sie doczekać

Piotr pisze:

Karolina Szostak chyba jednak bedzie gwiazda tego filmu…jednak;) jest zdolna, piekna, urocza

milosz pisze:

Świetny pomysł na scenariusz, wreszcie ktoś i na nasze podwórko zajrzał, nie tylko w Ameryce są wyścigi, tez potrafimy co nieco

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?