Diablo. Wyścig o wszystko – nowe plakaty z Cezarym Pazurą i Rafałem Mohrem

Przedstawiono dwa nowe plakaty promujący polski film sensacyjny Diablo. Wyścig o wszystko. Tym razem prezentują postaci  rywalizujących ze sobą szefów gangów, w których wcielają się Cezary Pazura i Rafał Mohr.

pazura diablo plakat photoshop

fot. materiały prasowe

Mohr plakat Diablo

fot. materiały prasowe

Oficjalny opis brzmi następująco: Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Zobacz również: ANKIETA: Czy Bohemian Rhapsody zasłużył na Złotego Globa?

W obsadzie produkcji znaleźli się również: Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Cezary Żak, Aleksy Komorowski oraz Agnieszka Włodarczyk. Reżyserem filmu jest Michał Otłowski (Jeziorak,  serial Diagnoza). Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.

Diablo. Wyścig o wszystko na ekranach kin zadebiutuje 18 stycznia 2019 roku. Za dystrybucję w kinach odpowiada firma Kino Świat.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gusia pisze:

Bardzo ciekawa obsada, interesuje mnie jak zagra Roznerski, może wreszcie jego kariera sie trochę rozbuja. Pazura widzów na pewno nie zawiedzie, tak samo Kasia Figura 🙂 Lada dzień premiera więc zobaczymy, czekam na film 🙂

Cytrynka pisze:

Pan Pazura trochę za bardzo wygładzony, co nie zmienia faktu, że już olewam te plakaty, bo i tak się jaram samym filmem 🙂 Zwiastun o wiele lepiej wykonany.

Kalka pisze:

Pazura świetny, brakowało mi go bardzo na dużym ekranie, nie moge sie doczekać. Rafał Mohr za bardzo nie kojarzę aktora, ale to dobrze, bo nie opatrzona twarz 🙂

jagna pisze:

Cezary Żak! O matko, jak dawno go nie widziałam w żadnym filmie. Już nie mogę się doczekać premiery 🙂

oska pisze:

Dokładnie też fajny aktor a wszyscy Pazura i Pazura 🙂 też sie nie moge doczekać, żeby zobaczyć w kinie na dużym ekranie.

nikru pisze:

oj Pan Pazura, czarny charakter zawsze wychodził mu rewelacyjnie. Szkoda, że wielu kojarzy go tylko z komediowymi rolami, bo zdecydowanie wujek Czarek ma potencjał na tego złego! Nom i rafał mohr – mega był w pitbullu, tutaj też pewnie będzie super 🙂

MKras pisze:

Bardzo fajnie dobrana obsada. Z jednej strony wyjadacze kina, których każdy zna i szanuje, a z drugiej strony nie zabrakło też nowych twarzy, aby to znowu nie oglądać tych samych aktorów. Dobry ruch. Szanuję.

Magda pisze:

To moze byc ciekawy film, takiej tematyki nikt jeszcze nie poruszal w polskim kinie. Chetnie zobacze.

FeelIt pisze:

Ja jestem ciekawy jak wypadnie Karolina Szymczak, dawno nie widzialem tak pieknej aktorki. W gangsterskim wydaniu bedzie to bardzo ciekawe:)

myszora pisze:

Karolina Szymczak przepiękna kobieta, Włosok zresztą też dla mnie przystojniejszy niż Roznerski 😀 Chyba to będzie jego czas. Na film pewka, że idę.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?