the old guard background Advertisement

Diablo. Wyścig o wszystko – oficjalny plakat polskiego filmu o nielegalnych wyścigach

Prezentujemy oficjalny plakat filmu Diablo. Wyścig o wszystko, na którym pojawiają się  Tomasz Włosok (serial 1983), Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr i Joanna Opozda. Opublikowane kilka dni wcześniej plakaty teaserowe możecie obejrzeć klikając TUTAJ.

Diablo. Wyścig o wszystko to polski film fabularny opowiadający o młodym chłopaku Kubie (w głównej roli Tomasz Włosok), który chce zdobyć szybką kasę na nielegalnych wyścigach samochodowych, by opłacić leczenie siostry, lecz trafia w sam środek gangsterskiego piekła. Oto oficjalny plakat produkcji.

Diablo Wyścig o wszystko plakat

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Bez Twarzy dziś o 21:00 – oglądaj Piątki w Akcji na TNT!

Oficjalny opis brzmi następująco: Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

W obsadzie produkcji znaleźli się: Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Cezary Żak, Aleksy Komorowski oraz Agnieszka Włodarczyk. W pozostałych rolach wystąpili m.in.: drifterka Karolina Pilarczyk oraz zawodnik MMA Marcin „Różal” Różalski. Reżyserem filmu jest Michał Otłowski (Jeziorak,  serial Diagnoza). Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.

Film na dużych ekranach zadebiutuje 18 stycznia 2019 roku. Za dystrybucję w kinach odpowiada firma Kino Świat.

Źródło: Kino Świat / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zywul pisze:

Kurde, samochody bez znaczków producenta. Jak w jakiejś taniej grze 😀 Ale czy powinno nas to w ogóle dziwić? 😀

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?