the old guard background Advertisement

Diablo. Wyścig o wszystko – postaci ze świata sportu na nowych plakatach filmu!

Film Diablo. Wyścig o wszystko poszczycić się może dużą ilością plakatów promujących produkcję. Do kolekcji doszły kolejne trzy, na których pojawiają się występujące w filmie postaci ze świata sportu. Drifterka Karolina Pilarczyk, zawodnik MMA Marcin „Różal” Różalski i trener personalny Wojciech Bocianowski opisali również bohaterów, w których wcielają się w Diablo. Wyścig o wszystko.

Karolina Pilarczyk to podwójna Mistrzyni Europy w driftingu. Na dużym ekranie zobaczymy ją po raz pierwszy. W filmie wciela się w postać o imieniu Lina.

To kobieta, która lubi jeździć samochodami, lubi się ścigać, jest agresywna, wściekła i szybka — opowiada Karolina Pilarczyk o swojej postaci. Nielegalne wyścigi zawsze zwracały i zwracają uwagę. Interesują się nimi szczególnie młodzi ludzie. Pociąga ich ten dreszczyk emocji, adrenalina, ryzyko. I to wszystko widzowie zobaczą też w naszym filmie — zachęca drifterka.

Pilarczyk Diablo film

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Reptilianie kontra ludzie. Oficjalny zwiastun Iron Sky: The Coming Race

Marcin Różalski to zawodnik mieszanych sztuk walki oraz mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017 roku. Rola ochroniarza Gerarda będzie jego debiutem aktorskim.

Gram ochroniarza i kogoś do „zadań specjalnych” Cezarego Pazury. Facet o sporej posturze i ilości zwojów mózgowych, jakim może pochwalić się wiadro. Jest to urzeczywistnienie tępego mięśniaka, ale fajnie napisane — opowiada Różal o swojej postaci. — Obok sensacji, całego tego napięcia wynikającego z intrygi, musi być też miłość. Wtedy są dodatkowe emocje.

różalski diablo film

fot. materiały prasowe

Swój plakat otrzymał również trener personalny Wojciech Bojanowski, który otrzymał rolę gangstera „Byka”.

To człowiek od brudnej roboty, wymagającej siły i umiejętności przebijania się przez „ściany” – mówi o swojej postaci aktor. Diablo. Wyścig o wszystko to żywe kino akcji, z dużą dawką mocy, tak samochodów, jak i wyrazistych postaci. Do końca trzymający widza w napięciu i niepewności o finał.

bocianowski diablo film

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Henry Cavill jako wiedźmin Geralt na nowym fanarcie

W obsadzie produkcji znaleźli się również: Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Cezary Żak, Aleksy Komorowski oraz Agnieszka Włodarczyk. Reżyserem filmu jest Michał Otłowski (Jeziorak,  serial Diagnoza). Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.

Diablo. Wyścig o wszystko na ekranach kin zadebiutuje 18 stycznia 2019 roku. Za dystrybucję w kinach odpowiada firma Kino Świat.

Źródło: na podstawie informacji prasowej / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

haneczka pisze:

udało im się zaangażować ciekawe osobistości. Jestem ciekawa jak poradzą sobie na ekranie. Scena ze zwiastuna z Różalem wypadła bardzo dobrze, zaśmiałam się szczerze.

Marko pisze:

postaci ze swiata sportu bardzo „uwiarygadniaja” ten film, nie sadzicie? popza tym swietna, swieża obsada

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?