DiCaprio i Pitt na pierwszym zdjęciu z planu Pewnego razu w Hollywood!

Produkcja nowego filmu Quentina Tarantino rozpoczęła się! W sieci pojawiła się już pierwsza fotografia z planu z głównymi gwiazdami produkcji – Leonardo DiCaprio i Bradem Pittem!

Akcja Pewnego razu w Hollywood rozgrywa się w Los Angeles w roku 1969. Głównymi bohaterami filmu są Rick Dalton (Dicaprio), była gwiazda serialowego westernu oraz jego długoletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt).  Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood ery hipisów, który różni się bardzo od tego Hollywood, który zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Sąsiadką Ricka jest żona Romana Polańskiego, Sharon Tate.

First look. #OnceUponATimeInHollywood

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

Quentin Tarantino do swojego dziewiątego dzieła, w którym jawi się nam w roli scenarzysty oraz reżysera zdążył zebrać ciekawą aktorską śmietankę. Oprócz DiCaprio i Pitta w Pewnego razu w Hollywood wystąpią także: Margot Robbie, Al Pacino, Tim Roth, Michael Madsen, James Marsden, Dakota Fanning, Burt Reynolds, Damien Lewis, Kurt Russel,  Timothy Olyphant, Luke Perry, Emile Hirsch oraz Scott McNairy.

Do roli Romana Polańskiego Quentin chciałby natomiast zaangażować polskiego aktora. Wciąż czekamy na informację, kto to będzie. Za produkcję odpowiada David Heyman wraz ze studiem Sony Pictures. Budżet filmu wynieść ma około 100 milionów. Once upon a Time in Hollywood ma mieć swoją premierę 9 sierpnia 2019.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

polacy nie gęsi pisze:

Marsden ma być wg plotek Polańskim. Dlatego nie ujawniono jego roli.

Dominik Dudek pisze:

Ja wciąż liczę, że będzie nim ostatecznie Polak 😀

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?