Disney przygotowuje nowy aktorski film przygodowy – Knights

Po tym jak marka Piratów z Karaibów przestała przynosić olbrzymie zyski, wytwórnia Disney’a startuje z nowym tytułem. Ma to być osadzony w średniowieczu film Knights.

Tym razem Myszka Miki zabierze nas do Europy w czasach, gdy na jej polach ścierali się zakuci w zbroje wojownicy na rosłych koniach. Niewiele wiemy jeszcze o fabule filmu, lecz znany jest jej ogólny zarys. Knights skupi się na postaci młodej kobiety, która dołącza do grupy rycerzy mającej na celu zniszczenie groźnego artefaktu zanim wpadnie w niepowołane ręce. Scenariusz napisze Matthew Orton, który do tej pory odpowiadał za tę kwestię jedynie w filmie Ostateczna operacja.

Fot. kadr z filmu Mulan

Zobacz również: The Eternals – ruszają zdjęcia do filmu!

Najprawdopodobniej będzie to film dedykowany kinom. Nie ma tu mowy o projekcie, którego celem jest poszerzenie oferty platformy Disney+. Nadzór nad produkcją pełnią Jessica Virtue i Chaz Salembier. Są oni również zaangażowani w tworzenie aktorskiej wersji Mulan. Nie znamy jednak jeszcze reżysera, który zajmie się Knights. Wszystko ze względu na fakt, że film jest w bardzo wczesnej fazie planowania. Nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia, a tym bardziej, kiedy odbędzie się premiera. Na nową przygodę od Disneya, będziemy więc musieli jeszcze długo poczekać.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?