Disney szykuje reboot Kevina samego w domu!

Parę miesięcy temu po sieci krążyła pogłoska o planowanym reboocie Kevina samego w domu. Teraz mamy potwierdzenie, że ta plotka najprawdopodobniej jest prawdą.

Szef Disneya Bob Iger na spotkaniu z udziałowcami potwierdził, że mamy się szykować na nową wersję Home Alone. Kevina i jego przygody będziemy mogli oglądać na platformie Disney+.

Kevina

Fot. Kadr z filmu Kevin sam w Nowym Jorku

Nie będzie to jednak jedyny tytuł z 20th Century Fox, który powróci w odświeżonej wersji. Iger zapowiedział rebooty Nocy w Muzeum, Dziennika Cwaniaczka czy Fałszywej Dwunastki.  Nie jest wiadome, w jakiej formie powrócą wspomniane tytuły. Mogą być równie dobrze filmami, jak i serialami.

Zobacz również:  Liga Sprawiedliwości – Kevin Smith przypuszcza, że Snyder Cut istnieje

Na spotkaniu zapowiedziano również, że już wkrótce 20th Century Fox może robić po 10 filmów rocznie. Połowa z nich będzie trafiała do kin, a połowa zostanie stworzona na potrzeby Disney +.  Ta decyzja jest podyktowana słabymi wynikami box office’u aktualnych produkcji studia (m.in. tragiczny wynik Mrocznej Phoenix). Przez to wytwórnia nie osiągnęła zamierzonych wyników finansowych w ostatnich trzech miesiącach, przez co spadły akcje Disneya na giełdzie.

Źródło: The Hollywood Reporter/ Ilustracja wprowadzenia: ScreenRant

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sas pisze:

Czy oni są pierdolnięci?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?