Disney+ z oficjalną datą premiery w Polsce! [aktualizacja]

Czekaliśmy na to dość długo, ale wygląda na to, że nareszcie wiemy, kiedy platforma Disney+ pojawi się w naszym kraju.

Choć potencjalna konkurencja dla Netfliksa została aktywowana już w ubiegłym roku nasz kraj był jednym z wielu, które musiały czekać. Ale już 24 marca – zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami – serwis streamingowy będą mogły oglądać kolejne kraje Europy: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W Polsce zaś Disney+ pojawi się tego lata.

Tymczasem na tejże stronie Disneya usunięto wzmiankę o naszym kraju. Póki co jeszcze nie wiadomo, co to dokładnie może oznaczać.

disney

Fot. zrzut ekranu z thewaltdisneycompany.eu

Zobacz również: Platforma Disney+ z dziwacznymi decyzjami odnośnie emisji w Europie

Miesiąc abonamentu kosztuje 5,99 funtów (ok. 30 zł), cały rok zaś – 59,99 (ok. 300 zł). Na Disney+ znajdziemy wszystkie produkcje Disneya, uniwersum Gwiezdnych Wojen, Pixara czy National Geographic. Daje to łącznie ponad 500 filmów i 350 seriali.

Źródło: thewaltdisneycompany.eu / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?