Diuna – Josh Brolin pokazuje nam jedną z lokacji filmu

Ekipa tworząca nową adaptację powieści Franka Herberta pracuje nad filmem w Jordanii. Tymczasem Josh Brolin udostępnił na Instagramie miejsce swoich zmagań.

Filmowy Gurney Halleck ukazał nam fragment plenerów, które będziemy mogli podziwiać na filmie.

Zobacz również: Iron Sky. Inwazja – totalny odjazd w polskim zwiastunie widowiska sci-fi

Opis: Historia ukazana w powieści będącej pierwszą częścią Kronik Diuny przenosi nas w przyszłość na planetę Arrakis (Diunę). Znajduje się na niej bezcenny surowiec – melanż, który umożliwia przewidywanie przyszłości, unikając w ten sposób niebezpieczeństw związanych z podróżami kosmicznymi. Planeta zostaje oddana w lenno rodowi Atrydów, jednak ród Harkonnenów dokonuje przewrotu. Tak bohaterowie powieści zostają wplątani w wir polityki, religii oraz walki o wpływy.

Produkcją obrazu zajmą się Thomas Tull, Mary Parent i Cale Boyter przy współpracy z producentami wykonawczymi, którymi zostali Brian Herbert, Byron Merritt oraz Kim Herbert. Do  członków obsady należą Timothée Chalamet, Stellan Skarsgård, Rebecca Ferguson, Josh Brolin,  Dave Bautista, Charlotte Rampling, Oscar Isaac, Jason Momoa i Zendaya. Kompozytorem został Hans Zimmer.

Premiera filmu odbędzie się 20 listopada 2020 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Deadpool 2

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?