Doktor Doom Noah Hawleya jednak powstanie? Kevin Feige wyraził zainteresowanie projektem

Po tym, jak Disney przejął Foxa, a ostatnim filmem z obecnego porządku ma być X-Men: Mroczna Phoenix, wydawało się, że produkcja o Doktorze Doomie w wykonaniu twórcy Legionu przestała być aktualna. Tymczasem być może coś jeszcze się z tego narodzi.

Noah Hawley stwierdził w jednym z wywiadów, że rozmawiał w tej sprawie z samym Kevinem Feige, który pytał go, czy jeszcze pracuje nad scenariuszem, na co Hawley miał ironicznie odpowiedział, czy powinien jeszcze nad nim pracować. Rozmowa miała zakończyć się właśnie na tym. Hawley zażartował, że Feige nie zdradził mu swojego tysiącletniego planu na Marvel. Raz jeszcze przedłożył ogólny zarys swojego scenariusza:

Doktor Doom to dla mnie bardziej thriller geopolityczny aniżeli film superbohaterski. Rozpoczyna się odgrodzeniem Latverii, fikcyjnego europejskiego państwa, od reszty narodów. Potem zaprasza dziennikarkę, by była jego głosem. Mielibyśmy zatem do czynienia z protagonistą, który nie posiada supermocy.

Doktor Doom

Fot. Materiały prasowe

Uważacie, że ten kreatywny twórca mógłby wprowadzić nieco świeżości do ponad dziesięcioletniego uniwersum?

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?