Doktor Doom pojawi się wreszcie w MCU?

Dwa razy na dużym ekranie pojawił się ten jeden z najbardziej imponujących superzłoczyńców Marvela – i dwa razy w ten czy inny sposób poniósł gigantyczną klęskę. Czy Kevin Feige i spółka podejmą w ogóle ryzyko trzeciego uderzenia?

Mikey Sutton, dobrze znany z gromadzenia informacji o produkcjach Marvela czy DC, twierdzi, że włodarze uniwersum już teraz mają pracować nad nową wersją Doktora Dooma. Antagonista ma nawiązywać do Dartha Vadera, co w pewnym sensie sprawiłoby, że historia zatoczyłaby koło – w końcu wielu uważa, że George Lucas, fan komiksów, w swoim czasie inspirował się właśnie Doomem, gdy tworzył mroczne alter ego Anakina Skywalkera.

Doom

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Tenet – premiera w Polsce i innych krajach przed USA!

Ciężko powiedzieć, kiedy Doktor Doom mógłby się pojawić, ale przy obecnych planach raczej nie byłoby to wcześniej niż w 5. fazie MCU. Zakładając oczywiście, że postać faktycznie zostanie zaimplementowana.

Źródło: cheatsheet.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?