Doktor Strange 2- Scott Derrickson oficjalnie powraca na stołek reżyserski!

Wygląda na to, że oficjalnie można ogłosić powstanie drugiej części Doktora Strange’a. Ogłoszono bowiem, że Scott Derrickson-twórca pierwszej części powróci jako reżyser kontynuacji.

Od wielu miesięcy mówiono o kontynuacji przygód Strażnika Czasu w MCU. Informację podał The Hollywood Reporter, który ogłosił, że to Derrickson stworzy kolejną część. Do obsady powrócą oczywiście Benedict Cumberbatch, Benedict Wong oraz prawdopodobnie Rachel McAdams. Obecnie trwają poszukiwania scenarzystów.

Scott Derrickson

Fot. Kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Zobacz również: Marvel Ultimate Alliance 3 tytułem na wyłączność dla Switcha!

Marvel na razie nie wyjawia szczegółów na temat produkcji w kolejnej fazie MCU, która ma wyglądać zupełnie inaczej w stosunku do tego, co dotychczas tworzono, w związku z czym informacje o osi fabularnej Doktora Strange’a 2 są w tej chwili utrzymywane w sekrecie. Mówi się, że skrypt miałby zostać ukończony w 2019 roku, tak, by w 2020 roku ekipa mogła już wejść na plan. Film miałby zadebiutować w kinach wiosną 2021 roku.

Doktora Strange’a zobaczymy jeszcze na pewno w przyszłorocznym hicie Avengers: Endgame, który trafi do kin 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter/ Ilustracja wprowadzenia: Mat.prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?