Doktor Strange w sklepie z komiksami. Wideo z czasów kręcenia filmu

Jak wiemy, Doktor Strange stał się hitem, a tytułowa postać bardzo ważnym członkiem ekipy Mścicieli w walce z Thanosem.

Ale w trakcie kręcenia produkcji nie wiadomo było jeszcze do końca, jak widzowie zareagują na skądinąd nowego herosa w filmowym uniwersum. Gdzieś w trakcie prac Benedict Cumberbatch został zachęcony do tego, by wpaść do sklepu z komiksami. Poniżej niepublikowany wcześniej filmik:

Zobacz również: Kapitan Marvel 2 – czego możemy się spodziewać po filmie? Nowe pogłoski

Opis filmu: Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) jest aroganckim i ambitnym neurochirurgiem. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy w wypadku samochodowym doznaje kontuzji rąk. Po nieudanych próbach wyleczenia szuka porady u Jonathana (Benjamin Bratt), który zdołał uleczyć się po złamaniu kręgosłupa. Zgodnie z jego wskazówkami Strange udaje się w okolice Katmandu, gdzie poznaje uczniów Wonga (Benedict Wong) i Mordo (Chiwetel Ejiofor) oraz mistrza Przedwiecznego (Tilda Swinton). Wkrótce Strange odkrywa w sobie potężną moc.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?