Doom: Annihilation – pierwszy zwiastun ekranizacji kultowej gry!

Doom: Annihilation to nowa ekranizacja popularnej pierwszoosobowej strzelanki. W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź horroru science-fiction.

Film, podobnie jak w grach, przedstawi grupę kosmicznych komandosów, którzy w odpowiedzi na sygnał ratunkowy przybywają do bazy zlokalizowanej na księżycu Marsa. Po dotarciu odkrywają, że baza została przejęta przez demoniczne potwory, które grożą stworzeniem Piekła na Ziemi.

Doom annihilation zdjęcie photo 2019 film

fot. materiały prasowe

Reżyserem ekranizacji popularnego FPSa jest autor kina klasy B Tony Giglio (Teoria Chaosu, W rękach wroga, Death Race 2, Death Race 3, Arena). W obsadzie znajdują się m.in.: Nina Bergman, Dominic Mafham, Luke Allen-Gale, Jemma Moore, Chidi Ajufo, Amer Chadha-Patel, Amy Manson. Za drugą ekranizację gry Doom odpowiada Universal 1440 Entertainment, jeden z oddziałów studia Universal Pictures, który realizuje głównie produkcje przeznaczone na rynek kina domowego. Zdjęcia do tego amerykańskiego filmu odbywały się w Bułgarii.

Zobacz również: Movies Room TV: Wideorecenzja Kapitan Marvel – najsłabszy film Marvela?

Doom: Annihilation miał zadebiutować na początku 2019 roku, lecz studio przesunęło termin premiery na jesień bieżącego roku, by dopracować efekty specjalne.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?