Dora i Miasto Złota – poczuj smak przygody w nowych zapowiedziach filmu!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała ostatnio trzy nowe zapowiedzi promujące jej nowe, familijne widowisko pt. Dora i Miasto Złota. Klipy znajdziecie poniżej, miłego oglądania!

Opis dystrybutora (kino): Dora (Isabela Moner) spędziła większość swego młodego życia, poznając wraz z rodzicami (Eva Longoria, Michael Peña) tajemnice dżungli. Nic jednak nie mogło przygotować jej na być może najbardziej ekstremalną przygodę – liceum! Ale, jak to Dora, nie byłaby sobą, gdyby nie wpakowała się w kolejne kłopoty. Przyjdzie jej – wspólnie z przyjaciółmi – udać się w naprawdę fascynującą i niebezpieczną misję.

Zobacz również: Toy Story 4 – Buzz Astral kontra kaczka i królik w nowym fragmencie animacji!

Obsada familijnego widowiska: Isabela Moner – Dora (tytułowa bohaterka); Eugenio Derbez – Alejandro (tajemniczy mieszkaniec dżungli, który stara się chronić nastolatków przed maruderami); Jeffrey Wahlberg – Diego (kuzyn głównej protagonistki); Nicholas Coombe – Randy (kolega z liceum, który natychmiast zakochuje się w Dorze); Madeleine Madden – Sammy (snobistyczna przewodnicząca klasy); Adriana Barraza – Abuelita Valerie (babcia Dory); Eva Longoria i Michael Peña – rodzice Dory; Benicio del Toro – Swiper (niesławny, złodziejski lis) i Danny Trejo – Boots.

Dora i Miasto Złota trafi do polskich kin już 16 sierpnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Vince Valitutti; Paramount Players

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?