Dumbo – pierwszy teaser nowego filmu Tima Burtona!

Moda na nowe wersje kultowych animacji Disneya trwa w najlepsze. Dzisiaj do sieci wpadł pierwszy teaser Dumbo w reżyserii Tima Burtona.

Fabuła filmu Dumbo skupi się wokół Holta, opiekuna opiekuna słoniątka z wielkimi uszami. Jego dzieci, gdy zauważą, że zwierze potrafi latać, zapragną zrobić z niego gwiazdę. Pierwszy teaser znajdziecie poniżej:

Dumbo w reżyserii Tima Burtona to kolejny remake klasycznego filmu Disneya. Premiera została zaplanowana na 29 marca 2019 roku. W obsadzie znajdują się m.in. Colin Farrell, Eva Green, Michael Keaton i Danny DeVito. Scenariusz przygotowuje Ehren Kruger.

Dumbo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Disneya na całym świecie. O popularności świadczyć może także fakt, że bajka z 1941 roku otrzymała Oscara za najlepszą muzykę, a także wygrała w 1947 roku Nagrodę Specjalną na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?