Advertisement

Dumbo – ujawniono oficjalny opis filmu Tima Burtona!

Synopsis filmu to  krótki opis nadchodzącej produkcji lub koncept jego scenariusza. Nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat nowego projektu Tima Burtona, ale dziś dowiadujemy się, że fabuła skupi się wokół Holta, opiekuna Dumbo. Jego dzieci, gdy zauważą, że słoń potrafi latać, zapragną zrobić z niego gwiazdę…

Dumbo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci Disneya na całym świecie. O popularności świadczyć może także fakt, że bajka z 1941 roku otrzymała Oscara za najlepszą muzykę, a także wygrała w 1947 roku Nagrodę Specjalną na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Zapoznaj się poniżej z całym streszczeniem filmu!

 

Zobacz również: Liam Neeson negocjuje udział w reboocie Facetów z czerni

Dumbo w reżyserii Tima Burtona to kolejny remake klasycznego filmu Disneya. Premiera została zaplanowana na 29 marca 2019 roku. W obsadzie znajdują się m.in. Colin Farrell, Eva Green, Michael Keaton i Danny DeVito. Scenariusz przygotowuje Ehren Kruger.

Źródło: heroichhollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?