Advertisement
Advertisement

Dwayne Johnson i Emily Blunt na nowym zdjęciu z planu filmowego Jungle Cruise

Trwa obecnie produkcja filmu Jungle Cruise realizowanego przez wytwórnię Walta Disneya. Choć do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, to w sieci pojawia się coraz więcej materiałów związanych z obrazem.

Dwayne Johnson, występujący w filmie realizowanym przez Jaume’a Colleta-Serrę, postanowił udostępnić na swoim profilu na Instagramie kolejny materiał z produkcji. Tym razem znajduje się on wraz z reżyserem i partnerującą mu na ekranie Emily Blunt na planie zdjęciowym Jungle Cruise.


Zobacz również: Jungle Cruise – zobacz nowy materiał z planu!

Jungle Cruise opowiadać będzie o podróży pewnego kapitana oraz jego rodzeństwa wgłąb dżungli kryjącej drzewo posiadające magiczne właściwości. Na drodze do tego bezcennego odkrycia stają jednak groźne monstra zamieszkujące dzikie ostępy oraz konkurencyjna ekipa. Oprócz Johnsona, w filmie zagrają również m.in. Emily Blunt, Edgar Ramirez,  Paul Giamatti, Jesse Plemons oraz Jack Whitehall. Reżyserem zaś został Jaume Collet-Serra.

Premiera filmu będzie mieć miejsce 11 października 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Disneya

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?