Advertisement

Dziadek do orzechów i cztery królestwa – kolejny zwiastun produkcji!

Oto kolejny trailer tego oryginalnego widowiska. Możemy na nim zobaczyć zestaw następnych scen promujących nową wersję Dziadka do orzechów:

Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa to adaptacja słynnego baletu Piotra Czajkowskiego z XIX wieku, którego zralizowano na podstawie krótkiej opowieści Dziadek do orzechów E T. A. Hoffmanna z 1816 roku. Ukazuje ona historię lalki należącej do małej dziewczynki obudzonej do życia w Wigilię razem ze szlachetnym dziadkiem do orzechów, który postanawia ją uchronić przed złowieszczą armią myszy. W filmie Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa Clara musi odzyskać magiczny klucz, by otworzyć prezent od swojego dziadka chrzestnego (Freeman). Wyrusza więc w wyprawę do Krainy Płatków Śniegu, Kwiatów, Słodyczy oraz wzbudzającego złe przeczucia Czwartego Wymiaru rządzonego przez Mother Ginger.

Obsada: Mackenzie Foy jako Clara, Keira Knightley – Wróżka z Cukrowej Łąki, Morgan Freeman – Drosselmeyer, Helen Mirren – matka Ginger, Misty Copeland. Reżyserem filmu jest Lasse Hallstrom (Moje pieskie życieWbrew regułom), a scenariusz przygotował Ashleigh Powell.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materialy prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?