the old guard background Advertisement

Ed Skrein dołącza do obsady ekranizacji bitwy o Midway Rolanda Emmericha

Ekipa słynnego reżysera dość systematycznie się powiększa. Tym razem dołącz do niej Ed Skrein, antagonista z pierwszego Deadpoola oraz następca Jasona Stathama w roli Transportera.

Tym samym Skrein dołączy m.in. do Patricka Wilsona, który również niedawno otrzymał angaż.

Skrein

Kadr z filmu Deadpool

Zobacz również: Kin – fragment widowiska science fiction o połączonym biologicznie chłopcu z bronią obcych!

Bitwa o Midway była morską potyczką mającą miejsce pomiędzy 4 a 7 czerwcem 1942 roku w okolicach atolu Midway, sześć miesięcy po ataku Japończyków na Pearl Harbor. Amerykańska marynarka pod wodzą admirała Chestera Nimitza pokonali japońskie siły. Film ma opowiedzieć historię prawdziwych żołnierzy i pilotów, którzy dokonali niewiarygodnych rzeczy, aby zmienić bieg II Wojny Światowej.

Scenariuszem filmu zajął się Wes Tooke, twórca i producent serialu Jean-Claude Van Johnson. Produkcją widowiską zajmą się natomiast Yu Dong, Mark Gordon, Matt Jackson, Harald Kloser, Roland Emmerich oraz Josh Clay Phillips.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Transporter: Nowa moc

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?