AdvertisementEdgar Wright opowiada o nowym projekcie! Jest wstępny scenariusz do Baby Driver 2!

Znacie Edgara Wrighta? Tak to ten facet od Baby Driver. Reżyser planuje już nowy projekt i tym razem postanowił zmienić gatunek z pełnego pościgów i strzelanin thrillera opowiadającego o skomplikowanym napadzie na psychologiczny obraz grozy. Jako inspiracje do swojego powstającego dzieła twórca podał następujące tytuły – Nie oglądaj się teraz oraz produkcję Romana Polanskiego pt. Wstręt. Akcja jego obrazu podobno będzie mieć miejsce w Londynie, a głównym bohaterem zostanie kobieta.

Zdałem sobie sprawę, że nigdy nie nakręciłem filmu o centralnej części Londynu – a konkretnie mam na myśli Soho, gdzie spędziłem ogromną ilość czasu w ciągu ostatnich 25 lat.

Stwierdził Wright w wywiadzie dla magazynu Empire.

Realizując Hot Fuzz – Ostre psy i Wysyp żywych trupów kręcisz filmy o miejscu, w którym mieszkałeś. Ta zaś produkcja opowie o Londynie, w którym faktycznie istniałem.

Baby Driver

Fot.: Sony

Zobacz również: Fatherhood – Kevin Hart w adaptacji poruszającej powieści o stracie i miłości!

Film zostanie kręcony tegorocznego lata na podstawie scenariusza napisanego przez Krysty Wilson-Cairns. Ponadto warto tutaj dodać, że twórca pracuje również nad drugą częścią wspomnianego powyżej thrillera Baby Driver.

Istnieje już wstępny scenariusz kontynuacji.

Potwierdził reżyser, a następnie dodał, iż zawiera on masę nowych postaci, czemu nie trudno się dziwić po ogromnie liczbie zgonów postaci w pierwowzorze. Podobno scenariusz stanowi bezpośrednią kontynuuję znanej nam historii, odpowiednio ją rozbudowując.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Sony

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?