Edgar Wright wyreżyseruje thriller The Chain

Mimo pracy nad innym projektem w tym momencie, Edgar Wright ogłosił już jaki będzie jego kolejny film. Zajmie się adaptacją powieści Adriana McKinty’ego Łańcuch.

Nowe dzieło brytyjskiego reżysera będzie thrillerem dotyczącym porwania. Edgar Wright zaadaptuje powieść kryminalną Łańcuch autorstwa Adriana McKinty’ego. Tytuł odnosi się do przestępczego procederu opartego na uprowadzeniach. Tajemnicza organizacja porywa dziecko po czym od rodziców żąda okupu oraz porwania kolejnej ofiary. Z taką właśnie sytuacją zetknęła się Rachel, która aby uratować swoją córkę musi dopuścić się wcześniej niewyobrażalnego dla niej czynu.

Fot. GeekTyrant

Zobacz również: Diuna – wiemy, kiedy będą dokrętki

Za scenariusz filmu odpowiada Jane Goldman, która pracowała wcześniej przy Kingsman oraz X-Men: Pierwsza klasa. Wright będzie reżyserem, a także producentem The Chain. Aktualnie jest on w trakcie prac nad swoim nowym filmem Last Night in Soho. Będzie to psychologiczny thriller umiejscowiony w Londynie. W obsadzie znajdują się między innymi Thomasin McKenzie i Matt Smith.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: NME

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?