Ekranizacja przygód He-Mana nie trafi do kin?

Studio Sony ma poważny problem. Po porażce finansowej Men in Black: International zarząd wytwórni szuka sposobów na zminimalizowanie strat w przyszłości. Pomysłów jest już kilka, w tym m.in. odsprzedanie praw do projektów innym studiom lub rezygnacja z dystrybuowania filmów do kin i wypuszczanie ich do streamingu.

Tak ma się stać z planowanym od lat filmem fantasy Masters of the Universe. Jak poinformował The Hollywood Reporter, Tom Rothman-szef Sony poważnie myśli o anulowaniu kinowej dystrybucji tego filmu. Przygody He-Mana i jego walka z Szkieletorem miałyby trafić na Netfliksa, z którym ponoć już studio rozmawiało. Na razie nie została podjęta w tej sprawie żadna decyzja.

kin

Fot. Metro

Zobacz również: Halloween Kills – Jamie Lee Curtis rozpoczyna zdjęcia! Oto pierwsze foto

W przypadku faktycznego zrezygnowania z wypuszczenia filmu do kin platforma streamingowa wydaje się  naturalnym rozwiązaniem. Kevin Smith przygotowuje już dla Netfliksa serial anime o He-Manie. O samym projekcie Masters of the Universe wiadomo tyle, że w główną rolę wcieli się Noah Centineo. Na razie film ma się ukazać wiosną 2021 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter/ Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?