Eter – zwiastun najnowszego filmu Krzysztofa Zanussiego

Prezentujemy wam pierwszy zwiastun nowej produkcji Krzysztofa Zanussiego. Historia lekarza, który testuje środek uśmierzający ból i wpływający na świadomość człowieka.

Zobacz również: Dwayne Johnson zagra w nowym filmie Zemeckisa

Lekarz (Jacek Poniedziałek) pasjonuje się eterem – substancją uśmierzającą ból i odbierającą świadomość, tajemniczą i śmiertelnie niebezpieczną. Gdy ofiarą jej działania pada młoda dziewczyna, lekarz zostaje skazany na śmierć. W niespodziewany sposób udaje mu się uniknąć stryczka. Doktor trafia do zaboru austriackiego, w którym obsesyjnie doskonali swoją wiedzę o eterze i innych środkach pozwalających manipulować bólem, pożądaniem i wolą poddanych mu ludzi. Jaką cenę przyjdzie mu zapłacić za próbę zawładnięcia ludzkim umysłem?

W filmie znalazła się międzynarodowa obsada: Jacek Poniedziałek, Andrzej Chyra, Zsolt Laszlo, Ostap Vakulyuk, Małgorzata Pritulak, Maria Ryaboshapka.

Film do kin trafi 30 listopada 2018 roku.

Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Eter

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?