the old guard background Advertisement

Eternals – poznaliśmy złoczyńcę filmu?

Póki co niewiele wiemy o Eternals i większość dysput o filmie opiera się na spekulacjach. Teraz być może dowiedzieliśmy się, kto zostanie antagonistą.

W sieci pojawiły się informacje o figurkach, które miały się pojawić przy okazji kampanii marketingowej, która ostatecznie została oczywiście wstrzymana. Oprócz już ogłoszonych postaci, pojawiły się jeszcze dwa imiona, które można uznać za zaskakujące.

Pierwszy to Arishem Sędzia,  potężny Celestianin mogący decydować o tym, która cywilizacja jest godna dalszej egzystencji, a która nie. Drugi najpewniej byłby złoczyńcą. Kro to żyjący od tysięcy lat przywódca Dewiantów, rasy śmiertelnych wrogów Przedwiecznych. Niezwykle potężny, o sile fizycznej dalece wykraczającej ludzkie granice, jest także zmiennokształtny. W przeszłości miał także romans z Theną (postać Angeliny Jolie).

Zobacz również: TOP 60 – Dobre filmy Netflix Original, które warto zobaczyć!

Eternals: film z czwartej fazy MCU, który zadebiutuje 6 listopada 2020 roku. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu. Zostały stworzone przez rasę Celestials i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviants. Wspomniana wcześniej Salma Hayek wcieli się w postać Ajak. W originale heros była mężczyzną, jednak twórcy filmu postanowili zmienić jego płeć. Oprócz tego w obsadzie superprodukcji wystąpią także Richard Madden jako Ikaris, Angelina Jolie (Thena), Kumai Nanjiani (Kingo), Bryan Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh).

Za reżyserię filmu odpowiada Chloé Zhao. Natomiast scenarzystami zostali Matthew oraz Ryan Firpo. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Zdradzono jedynie, że akcja rozegra się na przestrzeni tysięcy lat.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?