Extinct, czyli amerykańsko-chińska animacja od twórców Simpsonów

Amerykańsko-chińska koprodukcja Extinct będzie kierowana przez czołowych twórców show Simpsonowie. Znana jest już także obsada głosowa.

Extinct skupi się na dwóch zwierzęcych postaciach o kształcie donutów. Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi, później robi się tylko lepiej. Obaj bohaterowie przez przypadek przenoszą się bowiem w czasie. Z roku 1835 do współczesnego Szanghaju.

Wśród twórców animacji wszędzie rzucają się w oczy ludzie odpowiedzialni za Simpsonów. Scenarzystami są Joel Cohen, John Frink i Rob LaZebnik. Wszyscy trzej od lat rozpisywali kolejne odcinki amerykańskiego show. Także reżyserzy, którzy zajmą się Extinct, czyli David Silverman i Raymond Persi, pracowali przy wyżej wspomnianej animacji. Przy takiej grupie twórców możemy spodziewać się jakim stylem będzie operować nowy film.

Fot. kadr z serialu Simpsonowie

Zobacz również: Nerd – powstała komedia o uzależnieniu od internetu

Na pokładzie produkcji znajduje się również świetny kompozytor. W rolę tę zaangażowano Michaela Giacchino, który ma na swoim koncie Oscara za soundtrack do animacji Odlot.

Znamy już także dużą część obsady głosowej. W filmie usłyszymy Adama Devine’a (Pitch Perfect), Rachel Bloom (BoJack Horseman), Zazie Beetz (Deadpool 2) i Ken Jeong (Kac Vegas). Jim Jefferies, Catherine O’Hara, Reggie Watts i Alex Borstein również użyczają swoich głosów.

Film współtworzą chińskie i amerykańskie wytwórnie. Wśród nich są China Lion i Timeless Films. Premiera animacji przewidziana jest na 2020 rok.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Ethan Miller

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?