AdvertisementFanowska adaptacja Uncharted już w sieci!

Po tajemniczych postach na instagramie Nathana Filliona z zeszłego tygodnia, mamy już rozwiązanie zagadki. Aktor wcielił się w słynnego poszukiwacza skarbów w krótkim fanowskim filmie Uncharted. Ale za to jakim!

Mimo krótkiego metrażu zdecydowanie jest to produkcja, na jaką fani gier od Naughty Dog czekali. Nie tylko jest ona opowiedziana w duchu wirtualnych przygód Nathana Drake’a, to jeszcze w jego roli występuje Nathan Fillion od zawsze stawiany przez graczy do zagrania tej postaci. Aktor sam również wielokrotnie wyrażał chęć do zagrania głównego bohatera Uncharted. Film autorstwa Allana Ungara rozpoczyna się w samym środku akcji, w której Drake zostaje porwany przez poszukiwaczy pewnego artefaktu. Resztę obejrzyjcie sami, gdyż fanowska produkcja trzyma naprawdę wysoki poziom. Aż chciało się by trwała znacznie dłużej.  Oprócz głównego bohatera w filmie możemy zobaczyć także Victora Sullivana oraz Elenę Fisher.

Hollywood pracuje także nad pełnometrażową adaptacją Uncharted, która ma być prequelem do wydarzeń znanych z serii. W głównej roli zobaczymy znanego z roli Spider-Mana, Toma Hollanda, a reżyserem jest Shawn Levy.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?