Fantastyczna Czwórka – reżyser odpowiada na pytania o Trunk Cut

Potwierdzenie Snyder Cut wywołało niemałą burzę wśród widzów. W końcu Liga Sprawiedliwości nie była jedynym projektem superbohaterskim, który napotkał masę problemów realizacyjnych, a twórcy mieli pod górkę przez decyzje producentów.

Musiało paść zatem pytaniem w związku z tym filmem. Fantastyczna czwórka, być może najgorszy film 2015 roku, cierpiał na mnóstwo problemów, które miały zostać wywołane w dużej mierze przez niesławne dokrętki. Wygląda jednak na to, że Josh Trank – w przeciwieństwie do podsycającego przez lata apetyt na swoją wersję Zacka Snydera – pogodził się już z losem, dając bardzo prostą odpowiedź:

Zobacz również: Legion samobójców – fani chcą odpowiednika Snyder Cut. Reżyser zabiera głos

Opis filmu: Fantastyczni superbohaterowie, jakimi ich jeszcze nie oglądano: w nowym wydaniu, nowej konwencji i w nowej obsadzie aktorskiej. Historia czworga outsiderów, którzy przenoszą się to alternatywnego i pełnego niebezpieczeństw świata, gdzie ulegają zdumiewającej przemianie i nabierają niezwykłych mocy. Po powrocie muszą się nauczyć wykorzystać swoje nowe umiejętności i ocalić Ziemię przed potężnym wrogiem, który niegdyś był ich przyjacielem.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?