Fantastyczne Zwierzęta 3 – powrót do zdjęć na planie!

Trzecia odsłona Fantastycznych zwierząt pozostała w zawieszeniu tak jak inne produkcje, które miały dostać premierę tej wiosny.

Do prac na planie miano powrócić w październiku, a całość procesu miała potrwać do lutego przyszłego roku. Tymczasem okazuje się, że zaczęto już działać. Eddie Redmayne potwierdził w wywiadzie, że już od dwóch tygodni ekipa prężnie działa przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Być może zatem to przyspieszy nieco datę premiery.

Fantastycznych Zwierząt

kadr z filmu Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć

Zobacz również: Tom Cruise wreszcie zagra Iron Mana… w alternatywnym uniwersum?

Fantastyczne zwierzęta jest spin-offem cyklu opowiadającego o przygodach Harry’ego Pottera. Bohaterem nowej serii filmów jest czarodziej Newt Scamander, który wraz ze swoimi przyjaciółmi stawia czoła złemu czarnoksiężnikowi Gellertowi Grindelwaldowi, dawnemu przyjacielowi Albusa Dumbledore’a.

Na stołku reżyserskim pozostanie twórca dwóch poprzednich części David Yates.  Do swoich ról powrócą Eddie Redmayne, Jude Law, Johnny Deep, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol i Ezra Miller. Skrypt do filmu napiszą razem J.K. Rowling i Steve Kloves.

Cykl ma być złożony z pięciu filmów.

Źródło: Cinema Blend / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?