Fassbender, Dinklage i Foxx dołączą do obsady nowej Dzikiej bandy!

Rok  temu w sieci krążyła informacja o tym, że Mel Gibson planuje nakręcić film The Wild Bunch, będący remakiem Dzikiej bandy. Portal Deadline podaje nazwiska aktorów, którzy mogą dołączyć do obsady produkcji.

Portal twierdzi, że angaż do nowej Dzikiej bandy otrzymali Michael Fassebender (X-Men: Pierwsza Klasa), Jamie Foxx (Django) i Peter Dinklage (Gra o Tron).

Oryginalny film pojawił się w kinach w 1969 roku i wzbudził spore kontrowersje. Był wtedy postrzegany jako jeden z najbrutalniejszych w historii kina. Fabuła zaczyna się w 1913 roku na granicy między Meksykiem a USA. Koncentruje się ona na Pike’u Bishopie i jego bandzie okradającej pociągi i budynki kolejowe. Podczas jednej z akcji, sprawy się komplikują i bohaterowie wpadają w zasadzkę zastawioną przez łowców nagród pod przywództwem dawnego przyjaciela Bishopa, Thorntona. W wyniku strzelaniny giną niewinni cywile. Thornton dostaje ultimatum: ma 30 dni na złapanie dawnego kumpla lub inaczej wraca do więzienia.

Dzikiej bandy

Fot. Kadr z filmu Dzika banda

Zobacz również: Gra o tron – petycja o nakręcenie remake’u 8. sezonu przekroczyła milion podpisów!

Skrypt do filmu napisał wraz z Gibsonem debiutant Bryan Bagby. Ekipa na plan zdjęciowy ma wejść już jesienią. Film powstaje dla studia Warner Bros.

Źródło: Deadline/ Ilustracja wprowadzenia: MovieWeb

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?