Advertisement
Advertisement

Filmowy Flash z reżyserem To na pokładzie

Nadal trwają prace nad kinową wersją The Flash, najszybszego człowieka na świecie z Ezrą Millerem w tytułowej roli. Doszło też do pewnych przetasowań na pokładzie dowodzenia.

John Francis Daley i Jonathan Goldstein zostali kolejnymi reżyserami, którzy opuścili pracę nad The Flash. Tym razem obyło się jednak bez dłuższych problemów z bezkrólewiem wewnątrz projektu. Obaj panowie zostali zastąpieni przez Andy’ego Muschiettiego, którego nazwisko najczęściej kojarzy się z udaną pierwszą częścią To.

The Flash

kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Zobacz również: Król Lew – aktorzy i ich postacie na nowych zdjęciach

O powstawaniu The Flash mówiono na długo przed kryzysem w trakcie tworzenia uniwersum DC. Z początku reżyserem był Rick Famuyiwa, a film miał mieć swoją premierę już w tym roku. Jednak dwa lata temu Famuyiwa odszedł z powodu domniemanych różnic artystycznych. Na początku ubiegłego roku zatrudnieni zostali John Francis Daley i Jonathan Goldstein, którzy wcześniej napisali scenariusz do Spider-Man: Homecoming.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?