Filmowy Mortal Kombat bez Scorpiona i Suba-Zero?!

Najnowsze plotki wskazują na to, że w filmowym reboocie serii Mortal Kombat zabraknie jego najbardziej kultowych postaci: Scorpiona oraz Suba-Zero!

Jak głoszą plotki, Mortal Kombat skupi się na nowym bohaterze o nazwisku Cole Turner – bokserze z Filadelfii zwerbowanym do uczestniczenia w nietuzinkowym turnieju, którego wynik zadecyduje o losach Ziemii i jego mieszkańców. Najważniejsza jednak jest prawdopodobna lista wojowników, których ujrzymy w filmie. Ze znanych twarzy pojawią się Kano, Sonya Blade, Raiden, Mileena, Jax Bridges, Liu Kang, Kung Lao, Shang Tsung, Drahmin, Kabal, Nitara oraz Reiko. Zagorzali fani serii mogą poczuć się trochę skonfundowani faktem, że na liście nie figurują przecież Scorpion oraz Sub-Zero. Dodatkowo w opisie aktora mającego się wcielić w Raidena poszukiwany jest mężczyzna w wieku 14 lat. Oczywiście informacje te należy potraktować jako plotki, więc najlepiej czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony twórców.
Źródło: thathashtagshow.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?