Five Feet Apart – pierwsze materiały promujące film o zmaganiach nastoletniej pary z mukowiscydozą!

Firma CBS Films opublikowała pierwszy zwiastun oraz plakat nadchodzącego wielkimi krokami nastoletniego melodramatu z udziałem Cole’a Sprouse’a i Haley Lu Richardson. Mowa tutaj o produkcji zatytułowanej Five Feet Apart. Wspomniane materiały znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Robin Hood: Początek – Ben Mendelsohn jest prawem oraz początkiem w nowej zapowiedzi filmu!

Scenarzystami filmu są Mikki Daughtry i Tobias Iocanis. Jego reżyserią zajął się natomiast Justin Baldoni. Sama produkcja opowiada historię siedemnastoletniej Stelli Grant. Dziewczyna większość swojego życia spędziła w szpitalach ze względu na dręczącą ją mukowiscydozę. Niemniej nastolatka spotyka w końcu na swojej drodze czarującego Willa Newmana cierpiącego na tę samą chorobą, co ona sama. Pomiędzy parą niemal natychmiastowo pojawia się nić porozumienia, jednakże z uwagi na ich coraz gorszy stan zdrowotny, nie mogą zasmakować miłości. Ponadto Stella musi za wszelką cenę uratować Willa, buntującego się przeciwko własnemu leczeniu.

Plakat promujący film Five Feet Apart

Fot.: CBS Films

W obsadzie filmu, oprócz wymienionych powyżej gwiazd, znajdują się ponadto: Moises Arias, Kimberly Herbet Gregory, Parminder Negra, Emily Baldoni, Gary Weeks i Claire Forlani.

Five Feet Apart zadebiutuje w amerykańskich kinach już 22 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – CBS Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?