Advertisementpixel

Fox ujawnia daty premier swoich najnowszych produkcji

Studio Fox zapowiedziało daty premier swoich najnowszych produkcji. Wśród nich znajduje się sequel Morderstwa w Orient Expressie, komedia Stuber z Dave’em Bautistą i Kumailem Nanjianim oraz animacja Spies in Disguise, w której usłyszymy Willa Smitha oraz Toma Hollanda. Najciekawiej jednak zapowiada się niezatytułowany film o rywalizacji Forda z Ferrari, w którym zobaczymy Christiana Bale’a oraz Matta Damona.

Fox zapowiedział datę premiery filmu z Bale’em i Damonem na 28. czerwca 2019 roku. Za reżyserię odpowiadać będzie James Mangold (Logan: Wolverine), a scenariusz napiszą Jez i John-Henry Butterworthowie (Na skraju jutra).

Produkcja skupi się na zespole zdeterminowanych amerykańskich inżynierów i projektantów, na czele których stoi Carroll Shelby (Damon) i jego brytyjski kierowca, Ken Miles (Bale). Dostali oni polecenie od Henry’ego Forda II i Lee Iacocci, by zbudować całkowicie nowy samochód, który będzie miał szansę przełamać dominacją Ferrari na Mistrzostwach Świata w Le Manse w 1966 roku we Francji.

W filmie zobaczymy również Caitrionę Balfę, która zagra żonę Milesa oraz Noah Jupe’a wcielającego się w ich syna. Trwają także rozmowy z Jonem Bernthalem, który miałby dostać rolę Iacocci.

Fox Bale Damon

Fot. WireImage

Zobacz również: Zimna wojna nie zwalnia tempa. Film widziało już ponad 350 000 widzów

Stuber z Bautistą i Nanjianim opowie historię kierowcy Ubera, którego pojazd przejmuje detektyw śledzący mordercę, przez co wciąga właściciela pojazdu w masę absurdalnych sytuacji. Reżyseruje Michael Dowse (Słowo na M), a za scenariusz odpowiada Tripper Clancy (Hot Dog) Obraz trafi na ekrany kin 24. maja 2019 roku.

Spies in Disguise będzie animacją opowiadającą o parze szpiegów, którzy są swoimi całkowitymi przeciwieństwami. Lance Sterling (Smith) jest czarujący, świetnie wyszkolony, dobrze zbudowany i błyskawicznie odnajduje się w towarzystwie. Walter (Holland) swoje niedostatki fizyczne, trudności w nawiązywaniu kontaktu z innymi nadrabia swoją inteligencją oraz błyskotliwością i odpowiada za gadżety, którymi posługuje się Lance. W obliczu sytuacji, w której cały świat jest zagrożony od ich współpracy zależeć będzie wszystko. Za reżyserię odpowie Nick Bruno oraz Troy Quane. Premiera 13. września 2019 roku.

Śmierć na Nilu, bo taki tytuł nosi sequel Morderstwa w Orient Expressie zagości na ekranach kin 20. grudnia 2019 roku. Film będzie, co jasne, bazował na powieście Agathy Christie, a w roli Herculesa Poirota ponownie ujrzymy Kennetha Branagha. Branagh również stanie za kamerą, a scenariusz napisze, tak jak w przypadku pierwszej części, Michael Green.

A jaki według Was jest najciekawszy film z tego zestawienia? Na który najbardziej czekacie?

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Studio Fox

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?